Term Conditions

תנאי שימוש – קורס דיגיטלי

ביטול מוצר דיגיטלי שניתן להעתקה: עוסק מורשה 053050035 צפריר שוראקי מספק קורס דיגיטלי, אשר במהותו מוגדר כמוצר שניתן להעתקה ולשכפול. לכן, מרגע הרכישה ואישור תקנון זה, לא יאופשרו החזרים כספיים וביטולים.
הקורס נשלח באמצעות אוטומציה למייל, וישלח עד 72 שעות מרגע התשלום. במידה ועברו 72 שעות ועדיין הקורס לא הגיע לתיבת המייל, בדקו את תיבת הספאם וקידומי המכירות, ואם הוא לא נמצא שם, פנו אלינו במייל – zafsh1@gmail.com לבירור מעמיק.
השימוש בקורס זה כפוף לתנאים שלהלן ומעיד על הסכמה להם. כל המשתמש באתר (״המשתמש״) מסכים לתנאי השימוש ומקבלם ומסכים כי לא תהא לו כל טענה למפעילי הקורס או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות מפעילי הקורס על פי תנאי השימוש האלה. יתכן וקורס זה מכיל קישורים לאתרי אינטרנט, דפי אינטרנט, ושירותים אחרים המופעלים על ידי גורמים אחרים. השימוש בכל אתר אחר כפוף גם לתנאי השימוש וייתר התנאים וההנחיות, אם ישנם, הכלולים באתר האחר. אין לפרש קישורים לאתרי צד ג' כמתן אישור, המלצה או העדפה על ידי מפעילי הקורס. קישורים אלה נועדו לנוחיותך בלבד. אין להנהלת הקורס שליטה על אתרי אינטרנט אלה, ואין היא נושאת באחריות לתכנים המופיעים בהם. אין בהכללת קישורים אלה בקורס זה משום אישור לחומר המופיע בהם, ואין בהם כדי להעיד על קשר כלשהו עם מפעילי האתרים האמורים.
קורס זה נועד אך ורק לשימוש אישי שלא למטרות רווח. נאסר על המשתמש להכניס שינויים, להעתיק, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, ליצור או למכור פריט מפרטי המידע, המוצרים או השירותים שמקורם בקורס זה.
הנהלת הקורס רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת המשתמש לשירות אם יפר את תנאי התקנון, ללא החזר כספי.
הנהלת הקורס רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת.
אין לעשות בקורס או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.
אין לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.
הרישום בקורס הוא לשימוש האישי והבלעדי של המשתמש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המנוי. אלא אם כן רכש המשתמש ('מנהל ההרשמה') מוצר ו/או שירות המאפשר זאת רישום משתמשים אחרים. אם מסירת פרטי המשתמש לאדם נוסף מחויב מנהל ההרשמה לציין בפני המשתמש שעליו להחליף את סיסמתו בתוך המערכת עם כניסתו הראשונה כדי להפוך את השימוש במוצר לאישי ,בלעדי וחסוי לגולש.
כל מקום בו מופיע 'קורס' או 'מפעילי הקורס' או ״הנהלת הקורס״ הכוונה לעוסק מורשה 053050035 צפריר שוראקי הפועלים בשמו ומטעמו.
מפעילי הקורס יהיו רשאים להשתמש בפרטים שמסר משתמש במסגרת הירשמות לאתר או הצטרפות ו/או שימוש באתר וכן בכל מידע שייאסף אודות דפוסי השימוש של המשתמשים באתר אשר יובאו בקורס, באימיילים אשר יישלחו אל משתמשים וכדומה על מנת להבטיח את השירות האיכותי, המקצועי, הטוב והבטיחותי.
על המשתמש להסתיר מהמערכת של הקורס כל תוכן המכיל פרטים אישיים או סודיים של משתמש אחר. לא תהא כל טענה כלפי מפעילי הקורס או אשר לא מפעילי הקורס, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות מפעילי הקורס על פי תנאי השימוש האלה.
המשתמש אינו רשאי להשתמש בתוכן המתוארגם בכל שפה שהיא, לא באמצעות תוכנה או כלים פלטפורמה אחרים המבצעים תרגום אוטומטי או חלקי, לשום פעילות מסחרית ו/או מוצרים אחרים אשר נוצרו על ידי מפעילי הקורס.
הנהלת הקורס מחייבת את המשתמש לא להציק, לא לשלוח פרסומות, ספאם, דואר זבל ו/או דבר אחר או בכל דרך אחרת שאינה מתאימה לשלוח דברים אל חברי הקורס.
המשתמש מאשר ומסכים להסרת ההגבלה לתשתית המידע במערכת או באינטרנט.
המשתמש מאשר ומסכים כי מפעילי הקורס אינם אחראים לכל נזק שיגרם למחשב האישי של המשתמש או כל מידע אחר שייפגע ו/או ייאבד בעקבות שימוש באתר, בשירותים ו/או בתכנים המופעים באתר ו/או באינטרנט.
מפעילי הקורס רשאים לשנות את תנאי השימוש ו/או את מוצרים ו/או שירותים אחרים אשר נמצאים באתר מעת לעת, לפי שיקול דעתם, בהתאם למדיניות השירותים, ובלעדי בכל אחריות והמשתמש אין כל טענה כלפי מפעילי הקורס ממנה.
מפעילי הקורס רשאים לשנות כל תכנים שייבחר על ידם ולהוסיף תכנים חדשים למוצרים ו/או שירותים הקיימים ובלעדי בשום אחריות לכך שהמוצרים ו/או השירותים יהיו זמינים בכל שלב זמן ובכל מקום ושהם יענו לכל צרכים של המשתמש.
המשתמש אינו רשאי לגבות תשלומים מאוחרים, לבקש החזר כספי ו/או לבקש פיצויים כלשהם במקרה של כל הפרת חוזה מצד המפעיל.
הצדדים מתחייבים לעמוד בחובתם החוקית ולקיים את כל ההוראות המכוסות בתקנון הזה.
תקנון זה יעמוד בתוקף עד החלטה אחרת שתיתקבל על ידי מפעילי הקורס.
כל תלונה שתועבר על ידי משתמש תתבקש להגיע בכתב ולמסור למפעיל הקורס והיא תעובד בהתאם להוראות הכרטיס.​

לבעלי עסקים ChatGPT קורס

הקורס המקיף והמקצועי ביותר בישראל

הקורס מכיל בתוכו את כל הידע שבעל עסק צריך כדי להשתמש בכלי המהפכני שנקרא ChatGPT כדי לקחת את העסק שלו על טיל לעתיד, גלו כיצד בינה מלאכותית יכולה לחולל מהפכה בעסק שלכם ולייצר לכם רווח פיננסי עם תוכן הבונוס הבלעדי בקורס שלנו. אל תפספסו!

הרשם לקבלת קופון לרכישה של הקורס

Your infomation will never be shared with any third party